Statistiky Čeřínek 2026
- 8zasazených stromků
- 30aktivních sportovců
- 0výstupů
tento týden - 1výstupů
tento měsíc - 8výstupů
minulý měsíc - 93výstupů
tento rok
Aktuální přehled závodu
| Počet výstupů | 93 |
| Absolvovaných km | 341 km |
| Výškové převýšení | 17 817 m |
Posledních 10 výstupů
| Uživatel | Způsob | Čas | |
|---|---|---|---|
| Daanc | Chůze | 08.10. 00:00 | fotka |
| Stig_Z_Vysočiny | Na kole | 19.09. 13:38 | fotka |
| Stig_Z_Vysočiny | Na kole | 19.09. 13:15 | fotka |
| Stig_Z_Vysočiny | Na kole | 19.09. 12:52 | fotka |
| Stig_Z_Vysočiny | Na kole | 19.09. 12:29 | fotka |
| Stig_Z_Vysočiny | Na kole | 19.09. 12:07 | fotka |
| Stig_Z_Vysočiny | Na kole | 19.09. 11:45 | fotka |
| Kytka | Chůze | 08.09. 18:26 | fotka |
| ZaziDavi | Chůze | 08.09. 18:26 | fotka |
| Venda | Chůze | 29.08. 13:10 | fotka |
Nejlepší závodník týdne
| Týden | Uživatel | Převýšení | |
|---|---|---|---|
| 41. | Daanc | 364 m | více » |
| 38. | Stig_Z_Vysočiny | 1 035 m | více » |
| 37. | ZaziDavi | 150 m | více » |
Celkové pořadí závodníků
| Pořadí | Uživatel (počet výstupů) | Uživatel (nastoupané metry) |
|---|---|---|
| 1. | Stig_Z_Vysočiny (16×) | Stig_Z_Vysočiny (2 615 m) |
| 2. | ZaziDavi (16×) | ZaziDavi (2 556 m) |
| 3. | Kytka (15×) | Kytka (2 271 m) |
| 4. | Venda (6×) | Venda (1 458 m) |
| 5. | Trky (3×) | Trky (1 092 m) |
Pořadí mužů 2026
| Pořadí | Uživatel (počet výstupů) | Uživatel (nastoupané metry) |
|---|---|---|
| 1. | Stig_Z_Vysočiny (16×) | Stig_Z_Vysočiny (2 615 m) |
| 2. | ZaziDavi (16×) | ZaziDavi (2 556 m) |
| 3. | Trky (3×) | Trky (1 092 m) |
| 4. | krazazi (5×) | krazazi (885 m) |
| 5. | Ban (2×) | Ban (456 m) |
Pořadí žen
| Pořadí | Uživatel (počet výstupů) | Uživatel (nastoupané metry) |
|---|---|---|
| 1. | Kytka (15×) | Kytka (2 271 m) |
| 2. | Venda (6×) | Venda (1 458 m) |
| 3. | Illa (2×) | Illa (728 m) |
| 4. | Marťan (4×) | Marťan (526 m) |
| 5. | Horalka (2×) | Horalka (507 m) |
Pořadí dětí
| Pořadí | Uživatel (počet výstupů) | Uživatel (nastoupané metry) |
|---|---|---|
| 1. | Akžena (1×) | Akžena (243 m) |
| 2. | káťaM (1×) | káťaM (171 m) |
Top 10 oddílů
| Oddíl | Počet členů | Počet výstupů | Výstupů / člen | Absolvovaná vzdálenost | Převýšení |
|---|---|---|---|---|---|
| Behzatrest.cz | 11 | 39 | 3,55 | 102 km | 6,44 km |
| BSE United | 3 | 16 | 5,33 | 46 km | 2,62 km |
| MGG Třešť | 3 | 7 | 2,33 | 17 km | 1,04 km |
| BH Barney Cycle Team | 10 | 5 | 0,50 | 46 km | 1,82 km |
| Koniny | 6 | 2 | 0,33 | 18 km | 0,73 km |
| Rebelky | 2 | 2 | 1,00 | 14 km | 0,51 km |
| Uhovtank Bowling | 3 | 2 | 0,67 | 10 km | 0,48 km |
| Girl team | 5 | 2 | 0,40 | 3 km | 0,21 km |
| Matky v tahu | 3 | 1 | 0,33 | 3 km | 0,17 km |
| Heřmaneč | 1 | 1 | 1,00 | 3 km | 0,17 km |
Dle způsobu výstupu
| Způsob výstupu | Počet výstupů | Absolvovaná vzdálenost | Převýšení |
|---|---|---|---|
| Chůze | 63 | 202 km | 11,38 km |
| Na kole | 29 | 136 km | 6,27 km |
| Běžky | 1 | 3 km | 0,17 km |
Kategorie "na kole"
| Pořadí | Uživatel (počet výstupů) | Uživatel (nastoupané metry) |
|---|---|---|
| 1. | Stig_Z_Vysočiny (16×) | Stig_Z_Vysočiny (2 615 m) |
| 2. | Trky (3×) | Trky (1 092 m) |
| 3. | Illa (2×) | Illa (728 m) |
| 4. | Horalka (2×) | Horalka (507 m) |
| 5. | ZaziDavi (1×) | ZaziDavi (285 m) |
Kategorie "pěšky"
| Pořadí | Uživatel (počet výstupů) | Uživatel (nastoupané metry) |
|---|---|---|
| 1. | ZaziDavi (15×) | ZaziDavi (2 271 m) |
| 2. | Kytka (15×) | Kytka (2 271 m) |
| 3. | Venda (6×) | Venda (1 458 m) |
| 4. | krazazi (4×) | krazazi (600 m) |
| 5. | Marťan (4×) | Marťan (526 m) |
Kategorie "běh"
Nebyl nalezen žádný výstup.
Kategorie "běžky"
| Pořadí | Uživatel (počet výstupů) | Uživatel (nastoupané metry) |
|---|---|---|
| 1. | Jája (1×) | Jája (171 m) |
Historické statistiky
Statistiky jednotlivých vrcholů

Vše
celkové statistiky (Na Kopce 365)
Javořice
statistiky Javořice (Na Kopce 365)
Lísek
statistiky (Na Kopce 365)
Křemešník
statistiky Křemešník (Na Kopce 365)
Hradisko
statistiky Hradisko (Na Kopce 365)
Mackův kopec
statistiky Mackův kopec (Na Kopce 365)
Nádavek
statistiky Nádavek (Na Kopce 365)
Strážný kopec
statistiky Strážný kopec (Na Kopce 365)
Míchova skála
statistiky Míchova skála (Na Kopce 365)
Špičák
statistiky Špičák (Na Kopce 365)
vyhlídka U Sosny
statistiky vyhlídka U Sosny (Na Kopce 365)
U Eberleho
statistiky U Eberleho (Na Kopce 365)
Pelecký kopec
statistiky Pelecký kopec (Na Kopce 365)
Sběhovka
statistiky Sběhovka (Na Kopce 365)
Roštejn
statistiky Roštejn (Na Kopce 365)
Bába
statistiky Bába (Na Kopce 365)
Jelení Hora
statistiky Jelení Hora (Na Kopce 365)
Šibeniční Vrch
statistiky Šibeniční Vrch (Na Kopce 365)
Elektrokolo
statistiky Elektrokolo (Na Kopce 365)